.

14H x 14W x 8Д Метален Куќиште, Сребро, Knockouts: Не, 1/4 Пак Latch Затворање Метод

14H x 14W x 8Д Метален Куќиште, Сребро, Knockouts: Не, 1/4 Пак Latch Затворање Метод

DEN 2378.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објект - Електрични Куќиште - Комплет.Комплет NEMA Рејтинг - 123 R44 X.Металик / Неметални - Метален.Материјал на Куќиште - 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Номинална Куќиште Длабочина - 8". 14'H x 14'W x 8 БИ Метален Куќиште, Сребро, Knockouts : Не, 1/4 Пак Latch Затворање Method Features Номинална Куќиште Висина - 14" Номинална Куќиште Ширина - 14" Комплет Покрие Тип - Шарки Цврсти / Избриши ги Покрие - Цврсти Затворање Метод - 1/4 Пак Latch Knockouts - Не Заврши - Недовршени Боја - Сребрена Длабочина - 8.00".

Особините