.

Ph26 Црвено Shockproof Силикони Браник Случај за Logicom L-ИТЕ 506R HD

Ph26 Црвено Shockproof Силикони Браник Случај за Logicom L-ИТЕ 506R HD

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Logicom L-ите 506 R HD од капки.Дизајниран со нова стабилна и ултра-отпорни меки силиконски, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Logicom L-ите 506 R HD : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и стил : Нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесна инсталација.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контури се преземат.Се релаксираат и да игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Особините