.

SHUNDA Случај за Samsung Галакси M31, Двоен Слој PC+TPU Трајни Тенок Одговара Случај со Стојат и Анти Пад на Прст на Рака Мулти-Функција Заштитна Маска за Samsung Галакси M31 6.4 - Син?

SHUNDA Случај за Samsung Галакси M31, Двоен Слој PC+TPU Трајни Тенок Одговара Случај со Стојат и Анти Пад на Прст на Рака

DEN 1958.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјално направен за Samsung Галакси M31 6.4".Сокриени заградата е лесен за читање,гледање филмови,играње игри,лесен за употреба.Засилен Анти Откажат од Рака на Рака,го заштитите вашиот телефон од паѓање за време на selfie,пешачење или пракса.Два слоја дизајн дава силна заштита против капки,влијанија,пречки и шок за вашиот телефон.Екран и Камера Заштита : застана на работ околу екранот на камерата леќи на камерата помага во заштита од гребнатини.

Особините