.

KJYF Телефон Случај за Samsung Галакси A73 (6.7), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок Случај за Samsung Галакси A73 [Анти-Нула] [Анти-Жолта] - Ста?

KJYF Телефон Случај за Samsung Галакси A73 (6.7), со [2 x Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија], Јасни Мека TPU Ултра-Тенок

DEN 393.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

❣【Компатибилен Уред : 】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A73 6.7 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија.Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни. ❣【Школка Материјал : 】Донесе Премија TPU Материјали со одлична флексибилност кои обезбедуваат Извонредна носивоста, отпорност и шок апсорпција перформанси.Тоа исто така го спречува жиг, отпечатоци од прсти и ги чува чистотата за Samsung Галакси A73 случај. ❣【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за Samsung Галакси A73. Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да ги задржи оригиналниот изглед на телефонот, обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга. ❣【Целосна Заштита : 】На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги опфаќа за Samsung Галакси A73 најновите екранот, Малку застана на работ и рамка(повисока од објективот на камерата ) нуди за Samsung Галакси A73 максимална заштита и намалување на судирот штета од шокантни и пуштање. ❣【Ефикасна Услуга : 】имаме ефикасна и професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Опис на производот : ★ Компатибилни Уреди : -Совршено компатибилни со Samsung Galaxy A73, флексибилни TPU рамка + јасно Акрилик поддршка со кул моделирање дизајн.] ★ Боја : -Транспарентно школка,различни модели за да изберете од. ★ Материјал : -TPU + Акрил, Безбеден и еколошки пријателски, ултра-тенки и меки паметен телефон случај. ★ Целосна Заштита : -Четири агли 360-степен анти-падот заштита,камерата дупка е 0.3 mm повисока од камера, и застана на работ може да ги заштити задна камера. ★ Прецизност Намалување на : -мека TPU телефон случај е опремен со звучник, полнење порта, што се користи за прецизни исечок на леќите на камерата, и копчињата се меки и удобни.Лесно да се размонтираат.Поддршка за безжично полнење.Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Јас ќе ви обезбеди со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 x За Samsung Галакси A73 Случај. 2 x Калено Стакло Екран Заштитник. 2 x Сува&Влажно Чистење комплет.Ако имате мобилен телефон случај да купите, ве молиме внесете ( KJYF + Вашиот модел на мобилен телефон + Случај)во трговскиот центар полето за пребарување.Ние ќе ви обезбедиме со повеќе совршен избор.

Особините