.

33FT Двојна Леќа Инспекција Камера, NIDAGE Borescope со 5 IPS LCD Екран, 1080P HD Водоотпорен Индустриски Endoscope за Цевки за Канализација на Мозоци Водовод Камера, за Носење, 32GB Картич

33FT Двојна Леќа Инспекција Камера, NIDAGE Borescope со 5 IPS LCD Екран, 1080P HD Водоотпорен Индустриски Endoscope за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dual леќа дизајн им овозможува на 3 различни погледни модови : пред приказ, од страна на гледање и двојна видите.Нашите borescopes водовод cameracan секогаш го фати најдобрите слики и во двете претерано изложување и слабо средина.Ние имаме искусни развој на тим, водечка линија за производство и строга КК систем, обезбедувајќи висок стандард на квалитет и unparallel перформансите кај сите endoscopes.3" екран, NIDAGE инспекција камерата може да прикаже повеќе природни и посветли бои, нудат 7. ⭐【 1080 P HD ДВОЈНА ЛЕЌА 】- Ова двојно камера обем може да се фати 2.Добиени меѓународни авторитетен сертификација.Ние имаме искусни развој на тим, водечка линија за производство и строга КК систем, обезбедувајќи висок стандард на квалитет и unparallel перформансите кај сите endoscopes.Подобрена IPS екран претставува боите попрецизно и нуди поголема резолуција од обичните LCD екрани.Решавање на вашата работа & животот проблеми!.Ова светло на задната страна од мониторот помага многу кога го користите змија инспекција камера во темно средина.NIDAGE е професионална фабриката со години на работно искуство во дизајнирање, развој и производство на инспекција камери и endoscopes.Благодарение фот вашата доверба!.⭐【 Најновите 5" ЕКРАН IPS 】- во Споредба со 4.Лесно можете да префрлате на погледни модови според вашиот вистински инспекција потреби или на средина на едноставен допир на копче, кое ги зема твоите работи точноста на следното ниво.5 пати појасна слика и видео.На 33ft долго полу-цврсти кабел ви овозможи напредок заедно во тесна spaceand да се сретне со користење на различни потреби.0 ПРАТЕНИК јасни слики и 1080 P HD течно видеа.Вграден-во 2 CMOS чип, дигитална endoscope со нашата напредна NIDAGE е HD 2.Големи батерија обезбедува продолжува работното време до 4-5 часа, со што на вашата работа повеќе слободни.Нашите endoscope камерата е IP67 водоотпорен со 7 LED светилки за употреба во темни области и влажни средини.Искуство реалноста на светот не може да се види.Нема потреба да се грижите.Тип-c полнење дизајн ветува брзо и високо-ефикасна наплата, скратување подготовка на време, заштедувајќи ви напор подготвува за следната задача.Со оваа двојна леќа borescope може да се провери во тесни места без мртов агол, исто така, нема детали за пропуштени, правење на вашиот поправка на работа, па многу полесно без разлика каде се наоѓате.Доаѓа со 32 GB ТФ-картичка ( вметната во мониторот ), овој дигитален змија камерата може да работи самостојно, без да се поврзете на друга паметни уреди. 32 GB големи количества на податоци простор за складирање е доволно за заштеда 10 часа на видео и 5000 слики.Ние исто така, обезбеди грижете се-слободен една година гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Особините