.

Lenox Празник Bakeshop Cupcake Бонбони Јадење

Lenox Празник Bakeshop Cupcake Бонбони Јадење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар : 4".Висина : 5.5".Материјал : Порцелан.Машина за миење садови безбедно.Увезени.Уживајте во вкусна изненадување со овој cupcake опфатени бонбони јадење] Акцентирани со свети лисја и speckled sprinkles, оваа рака-насликани сад е совршен за задржување на мали третира за вашите гости.

Особините