.

Албанското Знаме - Унисекс Бебе Footie Romper Долг Ракав Bodysuit Jumpsuit Облека

Албанското Знаме - Унисекс Бебе Footie Romper Долг Ракав Bodysuit Jumpsuit Облека

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Предвремени затворање.ГОЛЕМИНА - 4 големини на располагање за деца околу 0 до 24 месеци.Материјал : 100% Памук, мека и мазна, не му наштети на бебето кожата.Поддршка рака и машина за перење.Вертикален отвор со три-брзо затворање,и облека може да биде целосно ширевте за лесно да ги носат и промената на пелени.Топло сезонски дизајни, го прави вашето бебе носат удобни и изгледаат повеќе убави.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - совршен подарок за нова мајка да се стави на неа малку ангел - симпатична дизајни, многу симпатична romper за бебето да се носат во пролет, есен и зима.Бебе момчиња девојчиња romper bodysuit младата смешно jumpsuit облека 0-24 M.Ние, исто така, доаѓаат во различни симпатична модели за да изберат, кој ќе се обезбеди голем првата гардероба за било малку еден.Посетете ја нашата продавница да видите повеќе!.

Особините