.

Pengshiliu Сон јас сум Dirt Bike Бебе Кратко Sleeve Bodysuit Onesies Rompers Bodysuit за Момчиња и Девојчиња

Pengshiliu Сон јас сум Dirt Bike Бебе Кратко Sleeve Bodysuit Onesies Rompers Bodysuit за Момчиња и Девојчиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. 100% Памук.Чиста памучен материјал стил, фина изработка, мора да биде многу добро тело допир искуство и за бебето, затоа што тоа е особено мека и удобна.Постои многу хумористични темата која ќе направи луѓето да се смеат, многу интересни и слатки.Новиот стил е лесно да се стави на и полетување, лесен за чистење.Како подарок за бебето, пријател е дете, роднина е дете, може да се даде роденден на фестивалот, мислам дека тоа е голем подарок!.Направен од чист памук, тоа е најголемата гаранција за деца.Тоа е лесно да се носат и измијте како дневен секојдневен носат.Тоа е многу погодно.На фестивалот, тоа може да биде подарок за роднини и роднини, деца, пријатели и колеги.Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми!.

Особините