.

CafePress Направен во Америка со германски Делови Бебе Bodysuit

CafePress Направен во Америка со германски Делови Бебе Bodysuit

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Предвремени затворање.Машина за миење со ладна како бои, внатре/надвор, а потоа ја собори сува ниска.Овие кратки ракави бебе bodysuits се 100% чешлани ringspun памук џерси за вашето бебе е удобноста.На армирано-три предвремени затворање прави промена на пелена бриз.Romper дизајни се професионално печатени.Вашиот уникатен дизајн ќе се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.Направи ова новороденче creeper совршен подарок за мајка ми-да-биде, Ден на Мајката, бебето туш, бебе роденден, и на Божиќ.Машина за миење ладно внатре кон надвор со слични бои.Собори сува ниска за лесен и удобен за нега.УВЕЗЕНИ.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно.Она што новородените не изгледа одлично во едно доенче romper со смешни или симпатична дизајн?Ова бебе bodysuit е направена со квалитетот и да се грижи, па вашето новороденче ќе биде спортски стил преку нивните onesie и twosie години.100% супер мека памучна ќе се чувствувате одлично на нивната кожа, и комфорни и издржливи.Три-брзо затворање на пелена промени и машина перат нега ќе биде бриз за мајка ми.Овие бебе creepers се совршено бебе подарок за момче или девојка на вашиот следен бебе туш, бебе роденден, или мајка ми-да-биде случај.Со Cafe Press, вашето задоволство е секогаш нашето ветување..купи со доверба, како ние нудиме лесно се враќа и размени и 100% пари гаранција за враќање.

Особините