.

Aprojes за Ова Дете, Ние Се Помоли Бебе Bodysuit – Христијански Бебе Облека

Aprojes за Ова Дете, Ние Се Помоли Бебе Bodysuit – Христијански Бебе Облека

DEN 382.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.За Ова Дете, Ние Се Молеше, велејќи : Оваа симпатична Христијански бебе bodysuit кој 1 Самуил 1 : 27 е совршена, како крштевањето или Крштевка подарок за бебе бебе момче или девојка.Удобно Чешлани Памучен Материјал : Нашето бебе rompers се направени со чешлани памук.Ова гарантира вашиот малку еден најмногу се чувствуваат удобно.Кратко Sleeve Crewneck Одговара : Нашиот Христијански бебе во едно парче bodysuits се дизајнирани со кратки ракави и удобно crewneck.Тие поседуваат topstitched ребрести јака и засилен три-брзо затворање.Печатени во САД : Сите на нашите библиски бебе bodysuits се испратени од и печатени во сад.Задоволство Гарантира : Ние спроведе квалитетна проверка на секој објект што ги направи.Во случај да не се задоволни со квалитетот, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе работиме за да се направи тоа право.Кликнете "Додај во Кошничката' сега!. 1 Самуил 1 : 27 вели, "За ова дете се молев; и Господ го даде мене ми петиција што ќе побара од него : " Оваа прекрасна Библијата стих го става фокусот на моќта на молитва и благослов е да имаат нов прилог на семејството.Тоа е една прекрасна порака за да се даде како крштевањето или Крштевка подарок за бебето момчиња и бебето девојки.

Особините