.

HJL Трева Зелена Коса, Боја на карта за Постојан Боја на Косата Слободен Амонијак со Чешел Апликатори Лесна Употреба Коса, Боја Крем за Полнење

HJL Трева Зелена Коса, Боја на карта за Постојан Боја на Косата Слободен Амонијак со Чешел Апликатори Лесна Употреба Коса,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 во 1 Боја на Косата : Иновативни чешел апликатори дизајн, бои пломби сите-во-едно, микс-бесплатно, лесно ја инсталирате.Коса боја е толку лесно & директен како чешла косата.Тоа е најдобар избор за земање на креативни дома салон во рака.Чешел косата нежно пред да го користите.Без Амонијак Формула Коса, Боја Крем : Тоа е збогатен со Јојоба семе на нафта и природни растителни лист екстракти, нежни за скалпот.Длабоко услови косата додека депонирање на бои, оставајќи ја косата мазна, свиленкаста и со свежа овошна арома, мирис, не ужасно хемиски мирис.Постојана Боја на Коса Боја : Клоца некои безживотни и сивите бои, лулка на вашиот трева зелена боја.Уживајте во убава, богата, долга-трајни боја од коренот до врвот, вика тоа е софистицирани и смели.Тоа ќе трае до 8 недели во просек.На тренд Коса Бои : зелена, додава рок overcoat на вашата коса.Electropop тревни боја оди длабоко и продира секое влакно, за неверојатна apple зелена боја, од внатре кон надвор.Тоа ќе излезе на повеќето точно на косата која е N°8 или полесни.Сите во 1 Економски 200ml Боја на Косата за Полнење : Лесен за употреба коса боја е совршена за секојдневна употреба, фестивали, партии.Таа содржи 1 шише Лесно Боја на Косата Чешел, 1 пакет билни навлажнувачки коса шампон, 1 пакет на косата маска, фризерски клип, боја на косата чешел четка, салон професионални ракавици, earmuffs, мантил, бања капа, боја водич и инструкции.

Особините