.

MANCYFIT Мажите Термички Блузи Turtleneck Кошула Руно Наредени Undershirt Долг Ракав База Слој Pullover

MANCYFIT Мажите Термички Блузи Turtleneck Кошула Руно Наредени Undershirt Долг Ракав База Слој Pullover

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex. 【Модел Големина】Мажите М Големина, Висина : 6.30 фт, Биста : 41 3/8 инчи, Половината : 35 инчи, Хип : 43 1/4 инчи.затворање. 【УЛТРА МЕКА & ТОПЛА ТКАЕНИНА】Направени од Полиестер 95% + spandex 5% се вклопуваат супер кожата на допир ткаенина, на mens turtleneck врвот со лесно руно поставата е супер меки, удобни, се изедначи на кожата, и обезбедува голема топлина и ладно изолација во студена зима. 【ЕЛАСТИЧЕН & ВЛАГА WICKING】На 4-начин се водат материјал на овој термички врвот е дизајниран за максимална флексибилност и слобода на движење.Совршена, како основа слој за вашиот зимски активности како што се скијање и сноубординг, долг ракав термички маица е на влага-wicking за да се спречи било леплива или лепливи чувство. 【СТИЛСКИ TURTLENECK ДИЗАЈН】Кој долги ракави и се тркалаат вратот дизајн, нашиот тенок одговара turtleneck кошули ги комбинира перформансите со модата совршено.Овој долг ракав база Слој со желка вратот нуди напредни покриеност за да се задржи топло без попречување на вашиот стил. 【СУШТИНСКИ ДЕЛ ЗА СТУДЕНА ЗИМА】На руно наредени undershirt во убаво дебелина не е лесен, но топло, совршен за да се носат под облеката, без било растреситост, и лесно да се пар со вашиот формални или неформални облека.Исто така, овие turtleneck кошули може да биде сладок подарок со топлина за вашето семејство или пријатели. 【БРЗО ПРЕВОЗОТ и ФЛЕКСИБИЛНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ】 100% Производ гаранција, додадете овие Turtleneck Термички Блузи, за Мажите да количката со кликнување на "Додај-да-количка" Копчето додека ќе поседувате 30-ден полн со пари назад гаранција и може да се врати или разменува доколку сте незадоволни од оваа точка.

Особините