.

Fodsports BT-S2 Мотоцикл Bluetooth спогодба Off-Road Мотоцикл Спогодба Шлем Bluetooth Слушалки 1000M Bluetooth Мотоцикл Систем на Комуникација, Hands-Free, FM, MP3 (2 Пакет Тешко микрофон)

Fodsports BT-S2 Мотоцикл Bluetooth спогодба Off-Road Мотоцикл Спогодба Шлем Bluetooth Слушалки 1000M Bluetooth Мотоцикл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Подалеку од Далечина & Ефикасна Комуникација】 Мотоцикл слушалки за 2-3 велосипедисти. 3 велосипедисти спарување и 2 велосипедисти спогодба во исто време.Поддршка до 120km/h (75mph).Мотоцикл спогодба за возачот и совозачот или две одделни велосипеди до 800-1000 метри (2625-3280 стапки). 【Hands-Free Операција & FM Радио】Мотоцикл шлем комуникација поддржува безжична Bluetooth музички стриминг и hands-free операција, па лесно можете да уживате во музиката или одговор / одбивање на повик.Тоа е исто така опремен со интегриран FM радио и овозможува за повеќе убави патувања и вози. 【Напредна Контрола на Бучавата Технологија】Мотоцикл bluetooth слушалки со DSP ехо откажување и бучава сузбивање технологија, кристално јасен глас квалитетот е загарантирана во висока брзина.Вие нема да пропуштите било комуникација. 【Одличен Дизајн, Мали, но Моќни】отпорни на Вода, Аудио кабел за да го поврзете MP3,GPS,токи-токи и така натаму.Уживаат на мобилен телефон музика преку A2 DP.Повик надвор, одговорите на Повик, Повик одбивање, Јавете се откажам.Поддршка на последниот број redialing. 【Долг Режим на Батеријата & 100% По Продажба на】 Мотоцикл шлем спогодба со 450 m Ah батерија на Мирување До 300 часа.Телефон до 10 часа Спогодба до 8 часа.И ние нудиме 12-месечно по-продажба за слободни, како и лесен-за-стигне до по-продажбата на услугата, што ви овозможува да го купите уредот без никакви грижи.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС со кликнување на"Fodsports Директен" → "постави Прашање", ние ќе се вратам на вас во 12 ЧАСОТ.BT-S2 Мотоцикл bluetooth слушалки користи DSP ехо откажување и бучава сузбивање технологија за да ви овозможи со ефикасни квалитетот на повикот.FM Радио функција.Auto / Manual Одговорите на повик.Auto / Manual Rejeck повик.Поддршка на последниот број redialing.Контрола на музика : напред/назад/play/pause.Поддршка за Siri или Google voice commands (говорни команди.

Особините