.

M1S/M1S Про Мотоцикли Bluetooth Спогодба Слушалки Систем на Комуникација Додатоци Комплет (Тешко Микрофон и Мека Микрофон)

M1S/M1S Про Мотоцикли Bluetooth Спогодба Слушалки Систем на Комуникација Додатоци Комплет (Тешко Микрофон и Мека Микрофон)

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа слушалки е компатибилен со M1 S Bluetooth спогодба.Дизајниран за секој шлем.Тоа е едноставно да се инсталира во вашиот мотор спогодба.Направи само со висок квалитет на материјалите.Звукот е појасно, како спогодба со намалување на шумот функција.Ќе го поврзете звучници и место нив во слушалки со Велкро влошки и да се сврти на жици.

Особините