.

Електрични Црна Раководител на Смена,Преносни Носот Почиста Вакуум Вшмукување Лице Пора Почиста Pimple Морон за Нега на Кожата

Електрични Црна Раководител на Смена,Преносни Носот Почиста Вакуум Вшмукување Лице Пора Почиста Pimple Морон за Нега на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Длабоко чистење】 : носот почиста може лесно да се чисти мртвите агли на носот, отстранување шминка остатоци, и да се направи повеќе привлечна. 【Моќен вшмукување】 : Blackhead отстранување овозможува инка во облик на blackheads да бидат брзо вовлечени надвор од фоликулите на косата. 【Лесно да се сфати】 : На ергономски тело за контрола на лицето пора почиста е лесно да се работи, ефективна, и не му наштети на кожата. 【Материјал】 : На blackhead вакуум вшмукување инструмент е направен од високо-квалитетни материјали, кои се отпорни да падне, не е лесно да се оштети, и издржливи. 【Секојдневна нега на кожата】 : вакуум пора почиста може да unclog кожата премини, да се избегне затнување на порите, и е погодна за различни кожни заболувања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Носот Почиста Материјал : АБС Боја : Бела Батерија Тип : Литиум батерија Капацитет : 600m Ah Полнење Тип : USB Кабел Mini круг дупка глава : Мали вшмукување сила, погоден за чувствителна кожа Мал круг дупка глава : Мали вшмукување сила, погоден за тенка и нежна кожа Блискиот круг дупка на главата : Големи вшмукување, погоден за прекумерна масло лачење Голем круг дупка глава : Силна вшмукување, цврста кожа Елипсовиден дупка на главата : Погоден за цртање фини линии и промовирање на циркулацијата на крвта Microcrystalline глава : Отстранување на возраст horniness и да се направи кожата повеќе тендер и непречено Пакет Листа : 1 x-Домаќин 6 x Вшмукување Глава 1 x Прирачник 1 x USB Кабел.

Особините