.

ЏЕМ ХАРТИЈА #10 Бизнис Обоени Коверти - 4 1/8 x 9 1/2 - Ултра Вар Зелена - 50/Пакет

ЏЕМ ХАРТИЈА 10 Бизнис Обоени Коверти - 4 1/8 x 9 1/2 - Ултра Вар Зелена - 50/Пакет

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Вар Зелена Пликови.Големина : #10 (4.13 x 9.5 инчи).Количина : 50 Пликови по Пакет.Многу разноврсна коверти; може да се користи за покани, лични секојдневниот пошта, сметки, фактури, извештаи, бизнис меморандуми, маркетиншки материјали, брошури и многу повеќе.Плик Карактеристики : Директно размавта нивно затворање, висок квалитет Мазна хартија заврши.

Особините