.

Големата Војвотка од Towle Sterling Silver Бифтек Нож 8 1/2 HHWS Сопствени Направени

Големата Војвотка од Towle Sterling Silver Бифтек Нож 8 1/2 HHWS Сопствени Направени

DEN 1896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : TOWLE.ГОЛЕМАТА ВОЈВОТКА ОД TOWLESterling Сребро шупливи се справи со не ' рѓосувачки спроведување БИФТЕК НОЖ 8 1/2; СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ во моделот на ГОЛЕМАТА ВОЈВОТКА ОД TOWLE.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Особините