.

USS Germantown Лсд-42 Унисекс Сендвич Капа Тексас Капчиња за Бејзбол Капа

USS Germantown Лсд-42 Унисекс Сендвич Капа Тексас Капчиња за Бејзбол Капа

DEN 328.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук. 100% Памук.Големина : Прилагодлив Кука&Јамка.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака И Се Мијат Помалку.Не Притиснете И Се Фаќа, А Не Машина За Миење.Мека Ниска Пред Неструктурирани Панели Криви Сметка За Удобно Се Вклопуваат И Се Одлична Заштита Од Сонце.Оваа Капа Е Многу Погодна За Секојдневно Носење, Се Случува Надвор, Спортски Активности На Отворено, Патувања, Итн.Uss Germantown Лсд-42 Гроздобер Старо-Моден Прилагодливи Шапка Четири Бои Бејзбол Капа Доаѓа Во 4 Бои, Црна, Црвена, Сина, Каки .Погоден За Аикидо, Мотоциклизам, Џогирање, Трчање, Планинарење, Скијање, Велосипед, Планинарење, Кампување, Риболов, Како И Сите Други Прилики.

Особините