.

Waldeal Жените Везени Шапка Прилагодливи Тексас Бејзбол Капа

Waldeal Жените Везени Шапка Прилагодливи Тексас Бејзбол Капа

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тексас.Увезени.Рамен Цврст Тока затворање.Прилагодливи Метал Тока Назад Затворање - Надградба прилагодливи бренд тока, една големина одговара за повеќето, лесно да се прилагоди на рака прилагодите се вклопува.Моден Везови Дизајн - Тоа е сива боја, рамни дупка за неуредна коса, ВЕЗЕНИ букви "Куче Мајка" лого на предната страна, совршен подарок за куче љубовник, мама/баба подарок.Премиум Материјал - 100% памук пигмент до низок профил, тато шапка, лесни, издржливи, мазна.Мајка Подарок - Неструктурирани, заштита од сонце, 6 везени претходно биле вклучени на круната, дише, трајни крои за секојдневна облека. 100% Ризик Бесплатно Купување имаме апсолутна верба во квалитетот на нашата потресени бејзбол тато капа, премиум памук, смешни логото,и мека чувствуваат донесе двата мода и удобноста на вашиот ден.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Waldeal прилагодливи куче мајка ми капа за жените гроздобер изми потресени бејзбол капа, ниска профил, со везени логото, тие имаат чисто се вклопуваат, и со соодветна спокојство ќе им овозможи пристап до земја клубови и едрилици без толку многу како поминува поглед.Совршен подарок за домашни миленици љубовник, крзно мајка, кутре мајка, куче мама, спасување, куче сопственик.На изми twill памук бејзбол капа е незаменлив дел на секоја жена гардероба.Капи димензии : Капа Висина : 12cm/4.75", Капа Заедно : 7cm/2.76", Шефот на Турнеја : 55-60cm/21.6"-23.6".што значи тоа да се биде куче мајка?.Да се биде #DOGMOM значи безусловна љубов и snuggles ,.Да се биде #DOGMOM значи љубов низ кал и отпадните води, бидејќи тоа е она што сакам мириса понекогаш се!".Да се биде #DOGMOM значи подигање куче измет, кои живеат со куче коса, на СÈ, одење на кучето во сите часови на ноќта кога тие се болни и безусловна љубов, без разлика што!Не постојат очекувања или услови кои треба да ги исполнат, јас само се секогаш знаат, дека јас сум сакан.За куче, човек против целата насилна група,тоа беше последен подарок од својата жена-љубовта на својот живот-приказната на популарниот филм,па кучето е најдобар пријател на човештвото.Па ние вреди да се има куче мајка, безбол капи.

Особините