.

В. В Унисекс Вратоврска Боја Шема Преден Панел Прилагодливи Мрежа Возач На Камион Бејзбол Капа

В. В Унисекс Вратоврска Боја Шема Преден Панел Прилагодливи Мрежа Возач На Камион Бејзбол Капа

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Памук,Mesh.Кука и Јамка затворање.Направени со 60% полиестер, 40% памук.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener.Појавување вратоврска боја шема преден панел со назад рака.Висина : 5.0"; гребенот : 2.75".Одлична за сите сезони и обезбедува сенка додека работи брзо errands, маратони, уживајќи активности на отворено.Направени со 60% полиестер, 40% памук.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener.Појавување вратоврска боја шема преден панел со назад рака.Висина : 5.0"; гребенот : 2.75".Одлична за сите сезони и обезбедува сенка додека работи брзо errands, маратони, уживајќи активности на отворено.

Особините