.

Fesciory Прилагодливи Работи Капи со Копчето & Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска Назад Капи за Жени

Fesciory Прилагодливи Работи Капи со Копчето & Sweatband, Еластичен Завој Вратоврска Назад Капи за Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Вратоврска затворање. 【Дише и Удобно】На прилагодливи работи капаците се направени од високо-квалитет на памучна ткаенина, мека, дише, лесен, брз-сушење на кожата-friendly и удобен за носење, перат и издржливи.Тие нема да се намалат или исчезнат, дури и по миење. 【Практични Копчето Дизајн】Дизајниран со 2 копчиња на страна на секое уво, што ќе ви овозможи да се откажам уво циклус на копчето, наместо на уво, па како ефикасно да се спречи уво замор, да се избегне несакани ремени од повреда на вашите уши. 【Изградена-во Sweatband】Секој прилагодливи работи капа е дизајниран со вграден-во пот-абсорбента појас во челото, може лесно и ефикасно се апсорбираат потта од челото, и да се задржи лицето на свеж без да остават какви било траги по работа за долго време.Ви даваат удобно искуство. 【Прилагодлива Големина】задната страна на работната капа е опремен со еластична бендови и laces, полесно за вас да се прилагоди на стегање да се вклопи во вашиот шеф подобро.Таа е погодна за различни големини на глави и фризури, заштедувајќи ви време да изберете големина. 【Широк Прилики】на Нашите работни капи се широко се користи во нашиот секојдневен живот.Тие не може целосно да се покријат косата, да ги задржи на фризура и ги задржи главата чисти и уредно при работа.Тие се погодни за домови, канцеларии, козметички салони, и може да се користи како готвач капи, Убавината спа капи, чистење капи, итн.работни капи се дизајнирани да бидат и додворувања и comfortable Our работи капаците се направени од високо-квалитет на памучна ткаенина, што ги прави мека, светло и удобно да се носат.Во меѓувреме, на Нашите работни капи дизајн со копчето околу секое уво страна, па како ефикасно да се избегне ремени за страни за да се направи вашите уши му наштети или да се брчки на лицето.Поважно е дека Изградена-во sweatband преку челото брзо може да ги апсорбира сите потење кога ќе се носи капа, тоа може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.Вграден-во sweatband Built-во sweatband преку челото брзо може да ги апсорбира сите потење кога ќе се носи капа, тоа може да се задржи на чело на чиста и сува по долго време работи.Квалитетот Material Our работи капаците се направени од високо-квалитет на памучна ткаенина, тие се меки, лесни, удобно, дише и брзо се суши.Тие се на кожата-пријателски, повеќе погодна за носење на целиот ден.Прилагодливи Size Working капи доаѓа со еластична бенд и панделка на грб, лабаво врзани во грбот или Врзан во конска опашка, за да одговараат на вашиот шеф форма и коса стил.

Особините