.

Овен Места Стоматолошки Белење на Заби Белење Систем Светилка со LED Светло Сина/Red/Виолетова Светлина MD-555

Овен Места Стоматолошки Белење на Заби Белење Систем Светилка со LED Светло Сина/Red/Виолетова Светлина MD-555

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убав удобен мобилен дизајн.Флексибилни goose цевка, лесно да се прилагоди агол.Три извори на светлина : Blue+Pruple светло, Црвено светло, Сино+Пурпурна +Црвено светло, работа за повеќето заби белење на гелови на пазарот. 1~30 минути работното време прилагодливи.со плашт за да се спречи вкрстена инфекција, за да се олесни здравје, така што пациентите може да бидат сигурни. * Три избори на ilumination : 1. 100% целосна излезна 2. 75% средна излезна моќност 3. 50% ниска излезна MD-555 Заби bleachine машина Карактеристики : извор на Светлина : 16 компјутери 2 W сини Led диоди 4 парчиња 2 W црвени Led диоди 12 компјутери 0.2 W пурпурна Led диоди Спектар : 450nm~500nm (Сино); 620nm~640nm (Црвено); 390nm~410nm (pruple); Напон : AC100~240 V Светлина излезна моќност : до 5000m W/cm2.

Особините