.

6228-10 - Пилот Постројка Beaker - Beakers, Пилот Постројка, Аце Стакло Инкорпорирани - Секоја

6228-10 - Пилот Постројка Beaker - Beakers, Пилот Постројка, Аце Стакло Инкорпорирани - Секоја

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пилот Постројка Beaker. 10 L (338.14 мл.). 457 mm. 223 mm. 100 m L.Овој пилот постројка beaker се користи за големи димензии за серија операции и мешање на големи количини на мерка течности Тоа е завршено.Фабрикувани од borosilicate стакло.

Особините