.

Duufin 1000 Парчиња Хривнија Одлуки Монистра ABC Монистра Писмо Азбуката Монистра со 8 Ролни Шарени Еластична Хривнија String и 1 Компјутер Пинцети за Накит Одлуки DIY Занаети

Duufin 1000 Парчиња Хривнија Одлуки Монистра ABC Монистра Писмо Азбуката Монистра со 8 Ролни Шарени Еластична Хривнија

DEN 957.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет вклучуваат : целосно се со 1000 компјутери хривнија монистра, прибл. 600 компјутери азбука писмо монистра, околу 400 компјутери шарени голема дупка монистра и 8 ролни шарени еластична жици и 1 компјутер пинцети за нараквица на одлуки, сите накит изработка на монистра се собрани во јасна пластична кутија за складирање, лесно да се соберат и да се извлече.Различни бои : постојат црвена, fuscia, розова, портокалова, сина, морнарица, жолта, зелена, лимон, виолетова, бела и црна голема дупка зрнца, бели голема дупка монистра и црна ABC монистра со шарени писмо, црна ABC монистра со бели букви, бела ABC монистра со црни букви и шарени ABC монистра со црна или бела писмо, olorful и соодветни за DIY хривнија одлуки.Димензии : големината на буква монистра околу 6 x 6mm/ 0.24 x 0.24 инчен, дупка со дијаметар од подобрите лежиште за 3.4 mm/0.13 инчен; голема дупка монистра за 6 х 8мм/ 0.24 x 0.31 инчи, на diamater на својата дупка за 4mm/0.16 инч.Премиум материјал : шарени хривнија изработка на монистра се направени на премиум акрилна пластика, здрав и издржлив, лесен и убава, две различни форма се достапни, нема да се прошири во вода.Широк апликации : овие азбука мониста и големи дупка монистра се практични додатоци за изработка на накит, погодно за DIY, занает и накит одлуки, како bracet, ѓердан, обетки и тие може исто така да биде посебен украси за облека, џемпер, капа и така натаму.

Особините