.

ECYC Искра Кристал Првенство Синџир Дијамант Мрежа Намали на Синџирот на Свадба DIY Занаети Торта Панделки Должина 91.4 см, Ширина 11.8 cm

ECYC Искра Кристал Првенство Синџир Дијамант Мрежа Намали на Синџирот на Свадба DIY Занаети Торта Панделки Должина 91.4

DEN 268.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Акрилик,Mesh.Rhinestones се со висок квалитет на доградба на акрилни материјали.Многу сјајна и блескави.Фенси DIY трим плоскости!.Со лепило на грбот,може да биде топла поправи,пеглаат на, може да биде, исто така, да се шие на или лепат на, како и.Изработка на подарок завиткување и декорирање објекти.Блескава лента за бележник, карти, да се видиме, чаши.Тоа е многу лесно да го исечете за да биде форми ви треба.Одличен производ за да се направи на DIY занаети.Употреба : Свадба Декорација, Bling Заврши, Партија Лента, Дом, Вазна, Резерви итн.Карактеристики : Rhinestones се со висок квалитет на доградба на акрилни материјали.Многу сјајна и блескави.Фенси DIY трим плоскости!Со лепило на грбот,може да биде топла поправи,пеглаат на, може да биде, исто така, да се шие на или лепат на, како и.Изработка на подарок завиткување и декорирање објекти.Блескава лента за бележник, карти, да се видиме, чаши. Тоа е многу лесно да го исечете за да биде форми ви треба.Одличен производ за да се направи на DIY занаети.Употреба : Свадба Декорација, Bling Заврши, Партија Лента, Дом, Вазна, Резерви итн.Спецификации : Име : Кристал Синџир Дијамант Мрежа Трим Материјал : Arcylic Ширина : 11.8 cm Пакување : 1 двор/многу 1yard=91.4 cm Бои : 23 бои на располагање избор за Употреба : Свадба Декорација, Bling Заврши, Партија Лента, DIY Занаети, Вазна Резерви.Пакетот Вклучува : 1 x Кристал Синџир Дијамант Мрежа Трим Забелешки : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.Ние секогаш ќе бараме да се стави на нашата 100% да ги разреши вашите дилеми и задоволство на нашите клиенти.ECYC е трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Особините