.

DISONTAG Милениче беџ, Персоналните Куче Ознаки Слајд За домашни Миленичиња Ознака ID,Молчи Обичај Куче Ознаки,18 Lifelike Модели, Единствен Информациски Дисплеј|Modifiable

DISONTAG Милениче беџ, Персоналните Куче Ознаки Слајд За домашни Миленичиња Ознака ID,Молчи Обичај Куче Ознаки,18 Lifelike

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За разлика од традиционалните куче ознаки, во прилог на домашно милениче име, телефонски број и e-mail адреса, можете исто така да додадете кучето е најдобар фотографии да се покаже кучето е движење моменти.Можете да се запишете ги информациите кои сакате да ги изразуваат, секако, најзначајните здравствени информации за вашето куче, и повеќето потресна приказна.Не постојат граници.Како куче расте, телото форма промени, или вашата адреса и телефонски број промена, тие може да бидат променети во секое време според различни времиња и ситуации.Ова е флексибилна, живописни и препознатлив милениче беџ. 18 најпопуларните раси е куче ознаки се погодни за средни и големи деловни кучиња.Единствена правоаголна дизајн е фиксиран на кучето е јака со еластична гума бендови.Тоа ќе не направи бучава и нема да биде bitten од страна на домашни миленици.Куче id тагот е направен од високо квалитетни алуминиумски материјали.Површината е направен од абразија-отпорни високо-транспарентен епоксидна смола, со живописни модели кои го прават вашето куче да се издвоите.Големина (должина * ширина) : 2.3 * 0.9 инчи, тежина : 0.8 унци.Ние обезбедуваме 7*24 часа, 100% совршен услуги на клиентите. (Кликнете на "Посета на DISONTAG Продавница" над производ на насловот за да најдете повеќе погодна куче id).

Особините