.

HACRAHO Куче беџ, 12 КОМПЈУТЕРИ Шепа Печати Куче ID Ознака Шарени Милениче беџ со 12 КОМПЈУТЕРИ Клучните Прстени за Мачка Куче Куче Миленичиња Јака, Коска Форма

HACRAHO Куче беџ, 12 КОМПЈУТЕРИ Шепа Печати Куче ID Ознака Шарени Милениче беџ со 12 КОМПЈУТЕРИ Клучните Прстени за Мачка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ СОДРЖИ Нашата пакет содржи 12 компјутери коска куче ознаки што е доволно за вашето домашно милениче секојдневно носат и да го замени.Големината на ID тагот е за 1.18*0.71 инчи.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Нашата врежани коска форма куче ознаки се изработени од квалитетни алуминиумски материјал, кои се безбедни и лесни доволно за домашни миленици да се носат.ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН Еден страна на куче, ID ознаката е дизајниран со шепа шема и друга страна е празен за вас да engrave вашето домашно милениче информации за тоа.Секој запис е опремен со копче прстен, кој е погоден за вас да висат на една јака или други милениче резерви.ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО Овој сет содржи 6 различни бои, вклучуваат Виолетова, светло сина, темно сина, скарлет, се зголеми црвена, светло розева боја.Секоја боја запис содржи две парчиња, и доволна количина за да ги задоволат вашите потреби.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА шарени куче беџ може да ви помогне да го идентификуваат вашиот повеќе домашни миленичиња и тие, исто така, може да се користи како декорација на вашите кеси или копчињата.

Особините