.

MYLUCKYTAG Нерѓосувачки Челик QR Код Милениче беџ Куче Tags - за Миленичиња Онлајн Профил Скенирај го QR Добиете Инстант Милениче Локација на Предупредување за e-mail

MYLUCKYTAG Нерѓосувачки Челик QR Код Милениче беџ Куче Tags - за Миленичиња Онлајн Профил Скенирај го QR Добиете Инстант

DEN 359.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Материјал & Големина】 Изработени од нерѓосувачки челик со високо полиран површината, тоа е рѓа отпорни и карактеристики на најновите гравирање технологија со двојно-еднострани гравирање за јасност, постојаноста и издржливост, идеален за долгорочна тагирање, тоа не ќе бојата на вашето домашно милениче е крзно.Големина (дијаметар Φ) : 1.18 инчи, тежина : 0.35 унци. 【Поставување и користење】 Скенира ознаката QR кодот за да го активирате ознака, Линкови кон слободен милениче профил, Да внесете повеќе итни контакт/ upload повеќе пет фотографии/ Домашна Адреса/ Медицински Информации и слично на вашето домашно милениче.Еден профил може да управува со повеќе домашни миленици.БЕЗ СТАН ЗАДОЛЖИТЕЛНИ!. 【Персоналните милениче беџ】 Ова е домашно милениче id ознака што може да се modifiable информациите кои во секое време, кога ја вашата адреса и телефонски број промена или како вашето домашно милениче расте постарите, промени во возраст и големина, може да се промени во било кое време во зависност од времето и ситуацијата.Ова е флексибилна, живописни и препознатлив милениче ID тагот. 【Скенирање Ознака QR Примите e-mail Alert】 Тоа не е GPS tracker, но ако некој ја скенира QR код, тоа ќе го испратите вашето домашно милениче GPS локација до вашата е-пошта, како и можете да ги видите скенирани локација на Google Maps.Оваа премиум услуга е бесплатна!QR код за миленичиња беџ се важни за да се осигура безбедноста на вашето домашно милениче. 【Услуги】 Ние се страстни за животни и се фокусираше на нивната удобност и безбедност.Без активирање такси, Без претплата такси. 24/7 поддршка контакт.(Кликнете на "Посета на MYLUCKYTAG Продавница" погоре или подолу на производот насловот за да најдете повеќе погодна куче ознака).

Особините