.

ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА S9+ Замена на Батеријата за Галакси S9 Плус, 3500mAh, СМ-G965 G965U/U1/R4/W/F/A/T/P/V, EB-BG965ABE ИО-BG965ABA, со Поправка Алатки

ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА S9+ Замена на Батеријата за Галакси S9 Плус, 3500mAh, СМ-G965 G965U/U1/R4/W/F/A/T/P/V, EB-BG965ABE ИО-BG965ABA,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Батеријата Спецификации】замена на Батеријата модел : ИО-BG965 ABA, EB-BG965 ABE.Капацитетот на батеријата : 3500m Ah/13.48 Пот, 3.85 V, сосема нов 0 циклус, изработени од оригиналот на клетката, батеријата доаѓа со поправка раководство. 【Компатибилен Телефон Модел】Оваа батерија е само компатибилни со Samsung Galaxy S9+ СМ-G965 G965 U/U1/R4/W/F/A/T/P/V. НЕ ЗА S9. 【Премиум Батеријата Квалитет】ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА Батеријата е направен од оригинална висок квалитет Li-ion батерија ќелија за да се обезбеди подолг век на батеријата (до 500 полнење циклуси).Батеријата има изгради-во microchip за да се спречи преку-полнење, над-празнење, кратки-коло, и над-греење. 【Строго Двојно Тестирани】ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА батерии биле тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди за да се обезбеди вистински капацитет, тековната стабилна и ниска само-отпуштање.Сите батерии се УЛ / CE / FCC / Ro HS Уверение за безбедност, ние сме убедени во извршувањето на замена на батеријата. 【Кавга-бесплатно Услуга】60 ДЕНА ПАРИ НАЗАД и 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА.Ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА се грижи секој клиенти, вашето задоволство е секогаш наш Приоритет.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања : Кликнете на "ЗЕЛЕНО ФУЗИЈА Официјални" веднаш до "Продаваат", потоа кликнете на "Прашајте quetion" да не контактирате.ЗЕЛЕНА ФУЗИЈА тим ќе ви одговори со во 24hrs.

Особините