.

8600mAh Замена на Батеријата за ЛЕ ThinkPad P73 ThinkPad P72 (20MB/20MC) ThinkPad P72 (20MB000EGE) ThinkPad P73-20QR0026GE SB10K97636 01AV497 931QA100H 5B10W13903 SB10T83146 L17M6P52

8600mAh Замена на Батеријата за ЛЕ ThinkPad P73 ThinkPad P72 (20MB/20MC) ThinkPad P72 (20MB000EGE) ThinkPad P73-20QR0026GE

DEN 2811.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија Тип : Li-Полимер, Напон : 11.25 V, Капацитет : 8600m Ah, ПОТ : 96.75 Пот.Компатибилни Модели : Think Pad P73 Think Pad P72 (20 MB/20 MC) Think Pad P72 (20 MB000 EGE) Think Pad P73-20 QR0026 GE.P/N : SB10 K97636 01 AV497 931 QA100 H 5 B10 W13903 SB10 T83146 L17 M6 P52. Сертифицирани со UN38.3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена.Ние сме професионални батеријата снабдувач.Ние нудиме повеќе од 10.000 видови на батерии, Ние снабдување со висок квалитет на батерии за дигитални фото апарати, camcorders, PDA, MP3 плеери, преносни Двд-а, тетратки & лап-топ компјутери, GPS, Мобилни / Мобилните телефони, и други квалитетни производи, во речиси секое поле. - Компатибилен Бренд : LE - Компатибилни Модели : Think Pad P73 Think Pad P72 (20 MB/20 MC) Think Pad P72 (20 MB000 EGE) Think Pad P73-20 QR0026 GE - Дел Број : SB10 K9763601 AV497931 QA100 H5 B10 W13903 SB10 T83146 L17 M6 P52 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го компатибилни модели и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Било какви прашања, ве молиме испратете e-mail на нас.ние ќе ви даде професионален предлози.

Особините