.

Напор Лифт Труд Заштеда на Арм 2БР Base Лифт Мулти-Функција StainlesSteel Пазарот на Енергија на Висина на Регулаторот, Приспособување Кревање Уред,мебел џек Врата завртува

Напор Лифт Труд Заштеда на Арм 2БР Base Лифт Мулти-Функција StainlesSteel Пазарот на Енергија на Висина на Регулаторот,

DEN 1439.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Одлично Изработка】 : На Труд Заштеда на Рака се врши на закорави од не ' рѓосувачки челик и алуминиум, издржливи со долг животен век.Нејзините компресија пролет со висока цврстина silicomanganese челик има доволно издржливост и еластичност, и против ' рѓа дека е многу практичен и силна. 【Широка употреба】 : Кревање На Рака Џек Алатка е широко достапна за кревање плочки, за мебел, врати, прозорци, стаклени и фрижидери, et al.Тоа исто така може да спречи објекти паѓање и да се задржи балансот на подолг период, кои можат ефикасно да се подобри продуктивноста и ја олеснуваат работата. 【Џек спецификација】 : На Труд Заштеда на Арм Џек може да се одржи телесната тежина до 290 Lb и лифт за објекти до 9.8 инчен висина.Неговата само-висина е 14.96 инчи со 1.8 Lb тежина. 【Иновативниот Дизајн】 : Џек Алатка е дизајнирана да биде рачно и лесно да се користи.На кревање висина може да се прилагоди слободно и неговата прецизност може да се контролира.Лесно место на гипс одбор на товарот одбор на Џек и контрола на рачка за да го подигнете, и само притиснете го копчето за заклучување на јазичето за да се намали лизгачот а што треба да намалите.Тоа може да го замени сорти на традиционалните алатки за да се подобри продуктивноста и заштедите време и пари. 【По Продажба на Гаранција】 : Контактирајте со нас слободно откако ќе трпи какви било проблеми на производот употреба и квалитет, нашите службеници ќе ви обезбеди најдобра по продажба на услуги и искуство во рок од 24 часа.

Особините