.

Труд Заштеда на Арм,Сите Метални Напор Лифт 2 Пакет,се До 300 Lb, Подигнување Да 4.3 во,на Врата завртување на Кревање Кабинет Џек,Плочка Висина Прилагодувач

Труд Заштеда на Арм,Сите Метални Напор Лифт 2 Пакет,се До 300 Lb, Подигнување Да 4.3 во,на Врата завртување на Кревање

DEN 1689.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : 2 BUC Труд Заштеда на Рака Алатка Рака Џек тежина капацитет е околу 300lb, со кревање на висина од 0in да 4.3 во.(4.3 во е безбеден работен опсег.Премногу Висок оперативен висина не е безбедна за кревање на тешки предмети.).Помошник на работа : го Користи Рачни Џек Lifter е како да постои човек помош ќе се одржи/се укине на врати, прозорци, кабинети.Универзален алатки помага во подобрување на работа ефикасност и заштеда на пари, на труд,време.Сите метална конструкција : Сите Цврст Метал Изведба.Централната кревање железнички бар е направен од хард нерѓосувачки челик,пролетта во централниот дел е направен од Високо еластична нерѓосувачки челик.Се справи со е направена од алуминиум со црна anodic оксидација третман.2 парчиња од Висината Прилагодувач е Тежина : 3.5 lb.Човекот е Подарок : Подарок Заврши на Располагање!Труд Заштеда на Рака Алатка Рака Џек добар Подарок за Мажи/Денот на Таткото!.Грижете се-слободен Шопинг : Сите производи во NUTTUTO store е покриен со гаранцијата!Само да уживаат во шопинг!Нема потреба да се грижите за по продажба на услуги!Во NUTTUTO ние сме тука да ви помогнеме онлајн за вас 24hours!E-mail Услуги на Клиентите или постави прашање во NUTTUTO storefront да добиете брз одговор на вашите прашања.

Особините