.

Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 60mm x 100.39 инчен / 2550mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

Bopaodao Бакар Автобус Бар 5мм х 60mm x 100.39 инчен / 2550mm, 1Pcs C110 Чиста Cu Бакар Рамен Buss Бар Акции

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 60mm x 100.39 инчен / 2550mm, за Т 1/5" x W 12/5".Цената е врз основа на воздухот превозот цена, ако можете да го прифатите околу 45 природни дена, како време на испорака, ние може да избере на морето, превозот што цената е пониска.Тоа може да го спаси вашиот многу пари, особено треба bulks на бакар buss бар.Како фабрика продавачот, ние би сакале да прифати било прилагодување за бакар бар, вклучувајќи го и должина, длабочина и свиткување или било кои други посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас.Бакар бар е направен од 0.9999 бакар, кој е C110 Cu, ние исто така, обезбеди конзервирани бакар бар и Никел-обложено бакар бар.Бакар барови се нарекуваат и бакар автобус барови или бакар buss барови.Тие се направени од бакар и имаат правоаголна или chamfered (заокружен) правоаголни крст-делови. (Во денешно време, заоблени бакар барови се генерално се користи за да се избегне совет празнење).Коло ја игра улогата на пренесување на тековната и поврзување на електрична опрема.Понекогаш, исто така, може да бидат направени како занаети или украси.Спецификации Бренд : Bopaodao Style : 5mm 60mm x (Дебелина и ширина, речиси подеднакво како 0.2" x 2.5" или 1/5" x 12/5").

Особините