.

ОСВОЈУВАЊЕ:S19 Солиден паметен Телефон,4G Отклучен Мобилен Телефон 9000mAh Батеријата,Инфрацрвен Термичка обработка на Слика Силно Светло Опција,Андроид 8.1 IP68/IP69K,Заден

ОСВОЈУВАЊЕ:S19 Солиден паметен Телефон,4G Отклучен Мобилен Телефон 9000mAh Батеријата,Инфрацрвен Термичка обработка на

DEN 12998.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【5.7" совршен дизајн】ОСВОЈУВАЊЕ S19 има здрав тело, истакнати копчиња и ергономски дизајн.Екранот е опремен со Corning Горила Стакло, која ја подобрува заштитата на ниво на екранот и ја подобрува совршена комбинација на штета перформанси, заштита и појавата на перформансите. 【IP68&IP69 K Водоотпорен, Dustproof, и Анти-капка】ОСВОЈУВАЊЕ S19 солиден мобилен телефон усвојува IP68 водоотпорен дизајн, што има карактеристики на анти-капка, водоотпорен и dustproof (1.5 метри капка, 1.8 метри водоотпорен, 99.9% dustproof), и може да се работи нормално во -20°C и 60°C, тоа е вашиот најдобар партнер во специјални пригоди, како што се шуми, пустини, езера, итн. 【9000 m Ah големи батерија & HD камера】ОСВОЈУВАЊЕ S19 солиден телефон е опремен со голем 9000m Ah батерија, која ги поддржува 900 часа на долго чекање 18 часа разговор, а само 5 часа на полнење.ОСВОЈУВАЊЕ S19 солиден паметен телефон е опремен со задна камера 4800 W,предна камера 1300 W(Задните 1.6 / Пред 1.8 голем отвор), обезбедување на вас со high-definition слика перформанси. 【6+128 & Андроид 8.1 систем】ОСВОЈУВАЊЕ S19 солиден паметен телефон е опремен со 6 GB RAM меморија+128 GB ROM.Опремени со MT6765, Helio P35 и чист Андроид 8.1, тоа обезбедува неверојатно одличен систем операција искуство. 【Кориснички услуги】ОСВОЈУВАЊЕ 19 солиден мобилен телефон има две функции : моќна светилка, 1 D & 2 D бар-код скенер.Еден од спогодба функции како што се термичка обработка на слика+Po C, UHF+Po C, UHF+VHF+Po C, DMR+UHF+Po C, Po C, итн.може да бидат дополнително додаден.Ако имате било какви потреби, ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со решение.солиден телефон.

Особините