.

Тера бар-код Скенер 1D Безжична Рачни Линеарна Ласерски Cordless Бар-Код Читач на пораки со Датум и Време Префикс Суфиксот 2.4 GHz Безжична & USB 2.0 Жичен Модел HW0004

Тера бар-код Скенер 1D Безжична Рачни Линеарна Ласерски Cordless Бар-Код Читач на пораки со Датум и Време Префикс Суфиксот

DEN 717.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Специјален Дизајн-Датум s тастатура јазик на истиот со вашите компјутери тастатура јазик.На скенери фабрика стандардниот јазик е англиски.Времето и датумот може да се додаде пред или по секоја бар-код ќе го скенираат така што ќе знае кога и што денот на бар-кодот е скенирана.Тоа во голема мера им помага да се подобри вашиот ефикасноста на работата.Скенирање на поставување на бар-код за да го вклучите/исклучите Датум и Време префикс суфиксот функција.

Особините