.

DuraScan D760, Универзална бар-код Скенер & Патување ID Reader, Алатка Сива

DuraScan D760, Универзална бар-код Скенер & Патување ID Reader, Алатка Сива

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bluetooth Безжична Технологија - се Поврзува лесно да широк спектар на Bluetooth-от паметни телефони, таблети, лаптоп и десктоп компјутери.Скенирање - Чита сите заеднички 1 D / линеарни и наредени бар кодови до 20" (51 cm) оддалеченост.Исклучителни Ергономија - Мали, лесни, и совршено се вклопува во рака за удобно користење текот на подолг период.Долготрајна Батерија – Моќ да трае во текот на 16 часа.Корисникот Индикатори – Интуитивен Led диоди, сигнализација, и вибрации овозможи на корисниците да знаат батеријата, Bluetooth конекција и скенирање статус.

Особините