.

Zyyini Жичен 2D бар-код Скенер, Рачни бар-код Читач, USB Кабел QR Код Скенерот, Plug and Play, за супермаркети, Болници, Билет Канцеларии, книжарници, Гејтс

Zyyini Жичен 2D бар-код Скенер, Рачни бар-код Читач, USB Кабел QR Код Скенерот, Plug and Play, за супермаркети, Болници,

DEN 2498.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Ергономски Дизајн] Светлина и ергономски дизајн, бар-код скенер да се чувствува удобно и опуштено во секојдневна употреба, и во голема мера ја подобрува ефикасноста на работата. [Високи перформанси скенирање на главата] Високи перформанси слика скенирање на главата, еден клик скенирање на плаќање код и фактура код, и приемот и фактура се точни. [Лесна инсталација] Нема потреба да се вози, само поврзете го кабелот за податоци за да го на скенерот и компјутерот за поддршка на сите Windows компјутерски системи удобно и брзо. [Заштитен Дизајн] Клучни делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична, шок-доказ градежно лепило, која е да се носат и отпорни на триење и ефикасно го намалува оштетувањето на скенирањето пиштол. [Широк спектар на апликации] На скенерот може да ги прочитате сите заеднички 1 D и 2 D баркодове во продавници, супермаркети, болници, билет шалтери, магацини, и слично.на електронски екран.

Особините