.

Усна Грижа Масло, тенка Линија Мазнење Компактен Преносни Хидратантен Усна Масло Негување се Тркалаат На за Секојдневниот Живот, Запознавање на Жените за Домашни ?

Усна Грижа Масло, тенка Линија Мазнење Компактен Преносни Хидратантен Усна Масло Негување се Тркалаат На за Секојдневниот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компактен И Пренослив : мала тежина и во мали димензии, тоа не заземаат многу простор, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Намалување на Усна Навремено : Помош ја намалува фини линии на усни, усна подобрување состојба, редовна употреба на усна нафта ќе направите вашите усни да изгледаат убави и дебели, направи што повеќе шармантен.Навлажнувачки И Хидратантен : Усна масло може ефикасно да придавам влогови и хидрат вашите усни, подобрување на сувост и грубост на усна кожата, прават усните меки и нежни.Усните Негување И Заштита : Содржи разновидни хранливи состојки, длабоко негуваме, и да се грижи за усна кожата, се лекува и заштита на вашите усни, да ги задржи усните во здрава состојба.Прекрасен Подарок За Други : Едноставен и исклучителна појава, може да биде совршен подарок за сопруги, пријателки, роднини, мајки, колеги, итн.на Денот на Вљубените, родендени, итн.Функција : 1. Навлажнувачки И Хидратантен : Усна масло може ефикасно да придавам влогови и хидрат вашите усни, подобрување на сувост и грубост на усна кожата, прават усните меки и нежни.2. Намалување на Усна Навремено : Помош ја намалува фини линии на усни, усна подобрување состојба, редовна употреба на усна нафта ќе направите вашите усни да изгледаат убави и дебели, направи што повеќе шармантен.3. Усните Негување И Заштита : Содржи разновидни хранливи состојки, длабоко негуваме, и да се грижи за усна кожата, се лекува и заштита на вашите усни, да ги задржи усните во здрава состојба.4. Прекрасен Подарок За Други : Едноставен и исклучителна појава, може да биде совршен подарок за сопруги, пријателки, роднини, мајки, колеги, итн.на Денот на Вљубените, родендени, итн.5. Компактен И Пренослив : мала тежина и во мали димензии, тоа не заземаат многу простор, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Спецификација : Предмет Тип : Усна Oil Net Содржина : 10ml Пакет Листа : 1 x Усна Масло.

Особините

Item Type:
Lip Oil
Net Content:
10ml
Package List:
1 x Lip Oil :