.

5pcs Цртан филм Симпатична Лицето Маски Balaclava Дише Bandanas Мие Лицето Шамија Вратот Gaiter за Жените на Отворено Секојдневна Употреба

5pcs Цртан филм Симпатична Лицето Маски Balaclava Дише Bandanas Мие Лицето Шамија Вратот Gaiter за Жените на Отворено Секојдневна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Рака Мие Само.УДОБНОСТА МАТЕРИЈАЛ : Ова се соочуваат со шамија е направен од висок квалитет на полиестер микрофибер, која е мека и удобна.Тоа е дише и мека дека ја зголемува удобноста во употреба.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ : Ова се соочуваат со Маски функција на лесен и дише 4 начини водат ткаенина што одговара на повеќето возрасни жени .Држи во место и не слајд дури и кога ќе се прават вежби.HD Технологија на Печатење : Усвојување HD технологија на печатење, јасна слика.Мека и трајни ,не е лесно да исчезнат.ПОВОД : лицето покривање маски погодна за секојдневно носење и различни активности на отворено, како што риболов, возење, пешачење, скијање, кампување, работи, патувања, јога, остварување.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашите високо квалитетни лице покривање е одличен подарок идеја за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките, Нова Година и сл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Симпатична Мода Жените се Соочуваат со Маски Перат Обновливи Крпа Лице Покривање за Секојдневна Употреба Материјал 100 висок квалитет на полиестер .Удобен за носење.Големина маски за Лице bandana Одговара за повеќето главата големина, погоден за возрасните,жените и младите. Добар Квалитет Високо еластична ткаенина, меки и удобни, со висок надградливоста, не е лесно да се изгубат. EssentialsОва е една од потребната опрема за надворешна патување, лесно да се свитка и носат.Широка примена Погодна за разни активности на отворено,како што риболов,пешачењето,кампување,велосипедизам,патување,и други видови на активности.Перење Совети Препорачуваме да го рака мие со ладна вода.Се исуши природно.Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство тука!.

Особините