.

Achiou Balaclava Лицето Маска УВ Заштита за Мажи Жени Сонцето Худ Тактички Лесни Ски Мотор Работи на Јава

Achiou Balaclava Лицето Маска УВ Заштита за Мажи Жени Сонцето Худ Тактички Лесни Ски Мотор Работи на Јава

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.КРАЈНАТА ЗАШТИТА за ВАШЕТО ЛИЦЕ и ВАШАТА ТЕЛО – Achiou balaclava лицето маска е направен од висок квалитет на ткаенина, удобен и лесен.Многу ефикасен за обезбедување на лице за заштита, првенствено против ветрот, прашина, УВ додека мотоциклизам или други спортови.Кога зимски временски услови, што е во полна сила, оваа мека маска е сосема лекување.ТОПЛО ДИШЕ & ЗАДРЖИ СУВА – Achiou ски се соочуваат со маски, се прилагодени на вашиот главата и лицето да се осигура дека дел да се покрие носот не паѓа надолу лесно.Целосна главата лицето вратот маска за лето и зима.На balaclava мрежа материјал е дише, ја апсорбира потта и ќе ви ги суви.Тоа, исто така, одговара убаво под шлемови и заштитни очила и задржи вашето лице и глава топло.ФЛЕКСИБИЛНОСТ & НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ – Може да се носи како полно лице маска или шапка, отворете balaclava, сонцето shield маски, половина ски маска , вратот gaiter или сахарска стил и нинџа качулка.Носат balaclava на свој или под кацигата.Луѓето ги користат Achiou balaclava за скијање, трчање, возење, риболов, аикидо, мотоциклизам, пешачење, Качување.Совршено се вклопуваат за Жени, Мажи и Деца.Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството итн.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Achiou ски маска обезбедува сите-ден удобност со одржување ќе се топли и суви.Тоа е еластичен, лесни и дише ткаенина која ги штити вашето лице додека wicking далеку влага.Термички Сува ткаенина обезбедува оптимална влажност на пренос, суво време.ОДЛИЧНА ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ (ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ПРЕМНОГУ!) – додека сте уживам во тоа, да ја испратите на вашето семејство, пријатели или луѓе те сакав како подарок за Божиќ, Нова година, Денот на Вљубените, денот на Таткото, на Мајката Ден итн.!Исто така,тоа е голем дар да тркачи, спортисти, фитнес вежбање, пешачење, возење велосипед, или на секој кој треба тоа.

Особините