.

FANMATS NCAA Ричмонд, Пајаци Универзитетот на Richmond4x6 Килим, Тим Боја, Една Големина

FANMATS NCAA Ричмонд, Пајаци Универзитетот на Richmond4x6 Килим, Тим Боја, Една Големина

DEN 3148.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

32 мл., 100% најлон лице.Duragon латекс поддршка за траен и подолго-трајни производ.Машина направени во САД.Не-пропадна поддршка за да се обезбеди стабилност.Вакуум редовно и место чисти.Прикажи ги исклучите вашиот тим гордост во голема начин! 4'x6 " ултра кадифен област Килими нема да остави какво било сомневање за тоа кој ќе биде за искоренување на играта ден!не-пропадна поддршка држи килим во место.Направени од 32 унца најлон тепих, која се чувствува одлично за вашите нозе.Chromojet отпечатат во различни вистински тим бои.Чистење е бриз, само вакуум редовно.Одлично за играта соби и човекот пештери.

Особините