.

OPYWQS Мултифункционален Ѕид Монтирани Фен Носителот Туш Полица Агол Полици, Голем Простор за Складирање, за Кујна, Бања Бања

OPYWQS Мултифункционален Ѕид Монтирани Фен Носителот Туш Полица Агол Полици, Голем Простор за Складирање, за Кујна, Бања

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика КАКО & & PC е трајност и нула доказ.Површината е многу лесно да се чисти.Поради совршен детали, фен за коса носителот изгледа многу елегантна и висока вредност.Мултифункционален : Уредната up бања.Држи четка за заби, чешел за коса, четки, козметика, шминка четки, фен за коса, паста за заби и други бања tools да се задржи вашата бања чиста и уредна, простор-штедење, се идеални за мали бања.Компатибилен : фен рек носител е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса, ве молиме обратете се на големината на табелата за да бидете сигурни дека вашиот фен одговара.Инсталација метод : без потребни алатки, полица располага со силна Далноводи кои ќе обезбедат безбеден чекање на било каква мазна бања површината.Услуга концепт : Оваа продавница е врз основа на принципот прв клиент!Ако најдете било какви проблеми по купувањето, ве молиме да комуницирам со нас, прво,ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.За бренд : OPYWQS (Само да ви обезбеди квалитетна услуга!)За услуга : 100% Ризик Бесплатно Гаранција !Ако нашите производи не се исполнат вашите високи стандарди, ние ќе рефундирање на вашите пари безусловно!Опис & Performance Bathroom полица е Чување функција и практични за секојдневна употреба.Симплистички стил со боја носи елегантен стил.Лесно да се чисти и лесно да се одржи и да се однесе, тоа е добро.Спецификација : Материјал : ABS пластика КАКО & & PCSize : 33x10x11 cm Color : White Package се вклучени : 1 * Бања shelf1 * Инсталација Kit1 * Совршен по-продажбата на service Precautions : 1,Прирачник за мерење, ќе има грешки.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.2,осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.За Враќа Политика и Нашите Услуги : 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или го наредил погрешен објект.Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на порака или e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.2. Ние и ветуваме да ги реши сите проблеми и грешки за вас веднаш.3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ни го вашето драгоцено повратна информација или производ на преглед.Ние ја цениме вашата поддршка.

Особините

Material:
ABS plastic & AS & PC
Size:
33x10x11 cm
Color:
White
Package included:
1 * Bathroom shelf :
1 * Installation Kit :
1 * Perfect after-sales service :
Precautions:
1,Manual measurement, there will be errors. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
2,Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
About Returns Policy and Our Services:
1. If you are not satisfied with our product or have ordered a wrong item. Please let us know first by sending message or e-mail. We will reply to you within 24 hours. :
2. We promise to resolve all problems and mistakes for you immediately. :
3. If you are satisfied with our products, please leave us your valuable feedback or product review. We appreciate your support. :