.

KLHHG Бања Полица,Ѕид Монтирани Организатор Полица Правоаголни, ' Рѓа Доказ Простор Алуминиум

KLHHG Бања Полица,Ѕид Монтирани Организатор Полица Правоаголни, ' Рѓа Доказ Простор Алуминиум

DEN 9047.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : space алуминиум (задебелена,корозија-отпорни,носат-отпорни).Карактеристики : шупливи на мозоци,заоблени агли,анти-отпечаток,лесен за чистење.Погоден за : бања,хотел,тоалет,кујна,балкон,клуб.Инсталација метод : за дупчење инсталација (комплетен прибор).Големина(должина х ширина) : 500x155mm(види големината на табелата за детали).Име : Бања shelf Material : Space Aluminum Color : Silver Quantity : 1 Tier : 1 tier Weight(прибл.) : 1kg/piece Size(должина х ширина) : 500x155mm(види големината на табелата за детали)носивоста (прибл.) : 30 kg Suitable за : бања,хотел,тоалет,кујна,балкон,клуб.Обезбедува доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.

Особините