.

Спектар Насочуваат Contempo во Текот На Кабинетот Фен & Додаток Држачот за Складирање и Организација на Стил Алатки, Бронза

Спектар Насочуваат Contempo во Текот На Кабинетот Фен & Додаток Држачот за Складирање и Организација на Стил Алатки, Бронза

DEN 409.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕУТРАЛЕН ТОН : Кој неутрален заврши, тоа е лесно да се вклопуваат овој фен за коса и додатоци организација алатка со која било бања контра естетски.ПОМЕСТЕНА ЗАГРАДИ : Со поместена загради, можете да бидете сигурни дека тоа во кабинетот закачалка нема да scuff или нула вашиот вратата по инсталација или со текот на времето.СЛОБОДЕН ПРОСТОР : Користете го ова во текот на кабинетот на носителот и кошница за слободни до благородни контра просторот во бањата - користите за да ги зачувувате фенови за коса, рамни песна, виткање песна за коса, четки, и повеќе.ОЛЕСНУВАЊЕ НА ПРИСТАПОТ : пријателски цена момент го прави тоа во кабинетот носителот лесен за паричникот, но ефикасна во организирање на просторот на вашата бања контра и да потоне.ДИМЕНЗИИ И ЗАШТИТА : Мерки 6.5" L x 13.75" W x 14.5" H. За чистење, ги чистат со влажна крпа и сува крпа.Одлично за бања нередот-контрола, спектар е Непочитување текот на кабинетот стил центар држи алатки за нега на коса уредно организирани.Инсталацијата е бриз : поместена загради лесно слајд над стандард вратата, без потреба за алатки.Доволно простор овозможува складирање на фенови за коса, рамни песна, виткање песна и коса, четки.Удобен кошница, исто така, обезбедува простор за складирање и за други нега на коса додатоци.Направени на топлина-отпорни здрав челик.Спектарот на производи се вклучат оригинални дизајни создадени со и за ексклузивна употреба на Спектар.Поголемиот дел од Спектарот на производи се заштитени со авторски права, вклучувајќи издадени дизајн патенти и во очекување на дизајн на апликации за патенти.Заштита за одредени производи може да бидат обезбедени и/или дополнат со други федерални и државни сопственички права, вклучувајќи трговска марка, трговска фустан и авторските права во изглед и дизајн на производи.

Особините