.

Фишер-Цена Малку Луѓе Дизни Принцеза, Принцеза, Лебдејќи Чамци

Фишер-Цена Малку Луѓе Дизни Принцеза, Принцеза, Лебдејќи Чамци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 мала играчка чамци кои навистина се плови!.Бројките може да се вклопи во било кој брод.Вклучува Дизни Принцес Ариел, Rapunzel & Јасмин знаци со Малку Луѓе, 3 чамци, како и Pascal squirter.Малку Луѓе бројки се дете-големина – совршени за дете-големина раце!.Малку се оние кои ќе испловија за океани на магична бања време авантури со Дизни Принцези Ариел, Rapunzel и Јасмин во забавува.Секој Дизни Принцезата карактер има свои брод да се плови низ када.Или кука на чамци заедно за да се создаде свој flotilla!Pascal на камелеон прави поздравниот како забава келеш играчка.Само пополнете го со вода и им даде на него да се притисне! (Подобро се задржи крпа рака.).

Особините