.

Yimobra Оригинални Екстра Долг Када за Капење Кат Мат, Не се Лизга Преголеми Када Душеци со Потрошувачка Дупки, Бања Машина Перат Bathmats со Вшмукување Чаши, 16 x 40 Инчи, Син?

Yimobra Оригинални Екстра Долг Када за Капење Кат Мат, Не се Лизга Преголеми Када Душеци со Потрошувачка Дупки, Бања Машина

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пвц.Стотици Вшмукување Чаши : Yimobra супериорен бања и туш душеци функција 200 посебни големо вшмукување чаши, На различни вшмукување чаши адсорпција посилни од другите мали вшмукување чаша ,кои помагаат да се одржи на местото на мазни и чисти површини.Оваа бања мат има повеќе бои и големината е одличен избор за дома, фитнес, бања, туш.Големи Димензии : Yimobra најголемата бања мат 40 инчи x 16 инчен и обезбедува максимална покриеност.Многу други душеци се помали оставајќи области на вашата када изложени.BPA Free, Латекс Слободни, Phthalate слободни.Одлична Дренажа Дизајн : Yimobra Бања туш мат функција 176 мозоци дупки канализација вода надвор брзо и одржување на мат суви и чисти.Машина Перат : Yimobra трајни бања мат е машина-перат за да се олесни кавга-бесплатно одржување.Да се чисти во секое време, едноставно се фрли на мат во машината и да уживате во неговите свеж изглед.Предупредување : за да се Спречи Паѓа, Безбедна вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Не за употреба на текстура, tiled, или не-мазни површини.Не користите бања масла и се фрламе на бања мат, може да предизвика лизгање.Лесно да се инсталира цврсто , ајде да видиме како да се направи тоа , Проверете подолу ве молиме : . 1, Unroll мат и Постават станот за 24 часа пред да го користите .Повторно валање мат на задната страна може да го чува постават станот.Препорачливо е внесен на мат во када со топла вода за 10 минути пред вашата првата употреба да се направи бања мат се расплетува. 2, кадата мора да биде чиста, без било нечистотија , smudges, масла.Не користите мат на текстура површина од вшмукување чаши нема да се одржи правилно како што е наведено во описот. 3, Пред пополнување на када и да почне туш, moisten када со малку вода и цел во центарот мат со вшмукување чаши на долната страна внимателно. 4, Притиснете го копчето за бања мат со вашите раце да adsorb тоа мазна када. 5, Бидете сигурни дека тоа беше adsorbed барем 8-10 места за вакуум адсорпција правилно. 6, bathmat ќе биде недвижен кога Инсталацијата ќе заврши, 7, се Повторува инструкциите погоре или притиснете на секој вшмукување чаша, еден по еден ве молиме доколку мат уште се пресели. 7, Исплакнете мат секој пат кога ќе се користи, Машина за миење на располагање, висат да се исуши, не се користи фен или радијатор.

Особините