.

Yolispa Тапа Extender за Деца Години Бања Потоне Тапа Extender Универзален Тип Светло Зелена

Yolispa Тапа Extender за Деца Години Бања Потоне Тапа Extender Универзален Тип Светло Зелена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Две влез дупки направи тоа одговара за двете директно канал вода допрете и goose вратот тип чешми.Еластичен материјал овозможува да се лизга над некои од поголемите чешми.Погоден за рамен чешми со ширина помала од 5.5 cm или круг чешми со дијаметар од 2cm.Усвојување на премиум TPR и PP материјал, флексибилни, не-токсични и издржливи.Широк shield спречува вода од јавните, ги штити детска облека од добивање влажни.Боја : Светло Зелена.

Особините