.

MAOMEI Божиќ Милениче Кадифен Писклив Куче Играчки Дедо Мраз Млечни Заби Чистење Обука Кутре Залак Отпорни Памук Јаже Џвакање Играчка(Црна)

MAOMEI Божиќ Милениче Кадифен Писклив Куче Играчки Дедо Мраз Млечни Заби Чистење Обука Кутре Залак Отпорни Памук Јаже Џвакање

DEN 208.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кадифен Џвакање Играчки - 3 ЕЕЗ џвакање куче играчки вклучуваат Дедо Мраз, Снешко и Джинджифилово Човек со јаже, симпатична цртан филм дизајн се на големо куче играчки за Божиќ.Safe Материјал - Интерактивна куче играчка е изработен од мека, не-токсични кадифен и памучен материјал, безбедно и издржливи.Смешни Квичат - Полнети писклив играчки содржат airbag внатре, squeaking звуци може да ги привлече куче да се игра и да ги задоволи желбата да се џвака.Чистење на забите - Мек памук и кадифен играчки се идеални за чистење заби, масажа на непцата и отстранување на остатоци да се промовираат здрави заби.Божиќ Милениче Подароци - Доаѓа во Божиќ drawstring торба за лесно да ги врши и чување на сите џвакање играчки да се задржи куќата чиста, носи одмор радост на вашите миленици.

Особините