.

Безбедност на децата на Нето Качување Пребивање Коноп Јаже Нето Декоративни Нето Ограда Нето Мачка Нето Виси Облеката Нето Заштита Ограда Оркестарот Нето Мулти-Го

Безбедност на децата на Нето Качување Пребивање Коноп Јаже Нето Декоративни Нето Ограда Нето Мачка Нето Виси Облеката Нето

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Мулти-функција за заштита на нето : семејството балкон и оградата балкон скалите безбедност нето оградата скалите анти-кат маратон, анти-висок пад и други зајакнување заштита; ѕидот, дома, тема партија хотел, хотел, кафе, книжарница, ресторан, декорација, виси облеката, итн. ▲ Мулти-функционални рачно ткаени коноп јаже нето спецификации : јаже дебелина 0.31 во.Мрежа проред : 15 CM/5.9 во. ▲Поле на примена : заштита нето има многу намени, како што се декоративни фото ѕидови, сајт изолација заштита, и може да се користи како мрежа за различни фарма птици и животни. ▲КОНОП ПРЕБИВАЊЕ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Вие само треба да се инсталира рачно и висат на јадицата на ѕидот. ★Карактеристики на Декорација Нето : Мек материјал, светлина мрежа, мулти-слој искриват и weft, прецизни жици, изработка; висока температура сончање, водоотпорен; јасни линии, против пролизгување издржливост и анти-носат. "❤ Здраво , драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница!име на производ : АА-СКОПЈЕ Безбедност коноп јаже нето ➤【Карактеристики на Коноп Пребивање】 1. Коноп Пребивање е лесно да се инсталира.Таа е погодна за внатрешна и надворешна балкони со поврзување на железо или дрвени огради и прозорец коридори. 2. На Коноп Пребивање користи еколошки материјали, и нема влијание врз вашето дете здравје. 3. Оваа трајни коноп пребивање обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки.Јута нето спецификации : Минимум големина : 3.3*3.3 ft Максимална големина : 16.4*26.24 ft Јаже нето-дебелина : 0.31 во Мрежа проред : 15cm/5.9 во Максимално оптоварување : 200kg!Повеќе често поставувани прашања : 1. Она што е обработка на време по ставање на ред?Ние секогаш процесот на нарачка во рок од 0-2 дена за да се обезбеди квалитет.Закажете веднаш и ние ќе го организира испорака веднаш 2. Што ако постои проблем со содржина?Ве молиме испратете ни e-mail и слики на проблемот на производот, и ќе ви овозможи со најдобра решение во рок од 24 часа. "" ❤ Искрено се добредојдени купувањето!".

Особините