.

ZLYPSW LED Лента со Висока Безбедност Висока Осветленост 120LEDs/m Флексибилни LED Светло Отворено Водоотпорен LED Лента на Светлина (Боја : Бела, Големина : 3m)

ZLYPSW LED Лента со Висока Безбедност Висока Осветленост 120LEDs/m Флексибилни LED Светло Отворено Водоотпорен LED Лента

DEN 309.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци.Светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и настапи.Архитектонски декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting and Emergency.Широко се применува во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак осветлување.Применливи за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,windows Light до шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, фестивали и performances Architectural декоративни осветлување,Archway, крошна и bridge edge lighting, Security lighting и Emergency Extensively се применуваат во Backlighting за signage писма, сокриени осветлување и реклама знак lighting Applicable за автомобили & Авион модел декорација, контурата осветлување или граница.Боја Temp (К) : Топло Бела 3200 K / Природна Бела 4500 K / Бела 5500 KLED Количина : 120 LEDs/meter Power Приклучок : 220 V - ЕУ Plug Waterproof Стапка : IP67 Водоотпорен ( Може да се користи на отворено ).Ако need110 V-НИ Приклучокот ,ве Молиме контактирајте со нас или оставете порака до нас.

Особините